Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan www.atakcam.com(Atak Pazarlama İlhami Atak)’ın gizlilik politikasını içerir. Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

www.atakcam.com  web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki GİZLİLİK POLİTİKASINI OKUDUĞUNUZU VE İLGİLİ GİZLİLİK POLİTİKASI HÜKÜMLERİNE İZİN VERDİĞİNİZ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

(Kişisel bilgiler; ad, soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, bundan böyle kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. )

www.atakcam.com web sitemizi ziyaret ederken yönleneceğiniz www.atakcam.com.tr online alışveriş sitemize üyelik aşamasında ve daha sonrasında AtakCam sizden bazı gizli bilgilerinizi talep eder. Gizli bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmayacaktır.

Bunun dışında, sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi gerektirebilir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgilerinizi Atakcam, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz ve/veya ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek, profilleme, istatistiksel çalışmalar ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanabilir. Söz konusu bu kişisel bilgilerin haricinde firmamız, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek müşteri ilişkileri platformunda yorumlayabilir. Kişisel bilgiler içermeyen bu alanda yapılan sayfa bazlı kullanıcı hareketlerine ait istatistiksel veriler, sizlere daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla firmamız iş ortakları ile paylaşılabilir.

Atakcam, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Atakcam, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Atakcam'ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.atakcam.com 'un üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanabiliriz. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Herhangi bir zamanda günlük, haftalık e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.atakcam.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit edebilir ve bunu kullanabilir. IP adresleri ayrıca, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim sayfamızdan veya atakcam2001@gmail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et